Golden Concept

Golden Concept lüks, zerafet ve prestiji birleştirerek kişiye özel üretim sağlayan bir firmadır. Misyonumuz dünyanın en lüks telefon koleksiyonunu oluşturmaktır.

Biz bir telefonda çeşitli aksesuarlar ile birlikte kişiselleştirilme olması gerektiğini düşünüyoruz. Yani, biz müşterilerimizin bireysel ve özgün isteklerini özel tasarımcılarımız eşliğinde üretip, müşterilerimizin kullanımına sunan bir şirketiz.

 
 

24K Altın Telefon

Golden Concept lüksün simgesi olan altın materyalini ürünlerinde kaplama olarak kullanarak müşterilerine eşsiz bir sunum sağlar.Özel formüller eşliğinde ürünler benzeri olmayan bir ışıltı ve parlaklık kazanır.

Golden Concept olarak kullandığımız altın 24K olarak tanımlanır.

 
 

18K Pembe Altın Telefon

Renginin zarifliğiyle dikkatleri üzerine çeken pembe altın kaplama,altın kaplamanın formüllerindeki değişimler ile kazanılabilinen lüks bir materyaldir.

Ürünlerimizde pembe altın seçeneğini size sunmaktayız.


 
 

18K Platin Telefon

Nadir ve değerli materyaller arasında kabul edilen platin,parlaklığı ve rengi ile dikkat çekicidir.Bu materyal sağlamlığı ve parlaklığı sayesinde vitrin değerini arttırmıştır.

Dayanıklılık ve sağlamlık olarak gayet başarılı olan platin kaplama darbe durumlarında telefonunuza ekstra bir korumada sağlar.